/

O tvrzi

O tvrzi KRASSA

Tvrz KRASSA je soukromý areál, kde se snoubí tradice a moderna se čtyřmi hvězdami. Celá tvrz je protkaná přírodními materiály, každý krok provází vůně dřeva, květin i blízkého lesa. Její neotřelý genius loci zklidňuje mysl a doslova nabíjí energií.

 

Tvrz je naše srdeční záležitost.


více o prostorech

Naše pokora a úcta k tradicím se promítá i ve službách, které na tvrzi našim klientům poskytujeme. Ke všem hostům přistupujeme s respektem a ve snaze vyhovět i těm nejtajnějším přáním. Naším posláním je dopřát vám pocit maximálního komfortu. Pocit, že nic není nemožné.

 

více o ubytování
6 důvodů, proč je KRASSA to pravé místo
naprosté
soukromí
v uzavřeném
areálu
kompletní
servis
a vybavení
na jednom
místě
dechberoucí
podještědská
příroda
vstřícný
a spolehlivý
personál
poctivá
domácí
kuchyně
moderní
technika
a stylový
interiér
Rekonstrukce tvrze
Citlivá rekonstrukce původního sídla rodu Hartigů z něj vykouzlila místo s jedinečnou atmosférou, která si pohrává se všemi smysly.

Celá tvrz je protkaná přírodními materiály, každý krok provází vůně dřeva, květin i blízkého lesa. Její neotřelý genius loci zklidňuje mysl a doslova nabíjí energií.

“KRASSA bude sloužit všem, kteří o to budou stát. Píše novou historii naší doby a pokračuje v její tradici. Její záchrana je symbolem naší rodiny i každé další generace.”
Tadeáš Lenner, BBA
TVRZ KRASSA
Krassa jako vstupní brána do Národního geoparku
Národní geopark Ralsko je místem, kde můžete příjemně relaxovat. Nachází se mezi třemi středověkými hrady – Ralsko, Bezděz a Děvín a svou polohou v nekonečných borových lesích skýtá možnosti slyšet i své vlastní myšlenky. Na jeho území se dříve nacházel vojenský prostor Ralsko. V Geoparku Ralsko si na své přijdou obdivovatelé hor, rybníků i ti, kteří hledají ticho v nekonečných borových lesích. Nachází se zde totiž pískovcové skály, tabulové hory, strmé soutěsky, tiché rybníky i rašeliniště. Návštěvníci mohou spatřit i překvapivě příkré vrcholky vulkanického původu. V letech 1950 – 1991 fungoval Geopark Ralsko jako vojenský výcvikový prostor, což významně ovlivnilo jeho současnou podobu. Nenávratně zmizelo 17 obcí včetně kostelů a hřbitovů a naopak vyrostly stavby pro vojenské účely. Prostor byl pro okolní svět uzavřen a místa, která nebyla pro vojenské účely využita, se vrátila zpět do své původní podoby. I proto je v současné době Geopark Ralsko unikátním místem, připomínající zelený ostrov.
Okolí tvrze
Tvrz KRASSA Hlavní služby Kontakty

Chrastná 17
Osečná, 463 52

mapa

Firemní akce
Svatby
ubytování
Recepce
svatební manažerka
svatební koordinátorka

Andrea Lenner, MSc.
Ing. Aneta Bílková
+420 604 254 481
+420 728 093 995
+420 737 988 973


© 2021 All rights reserved. Created with love by 5Q
Ochrana osobních údajů
Podmínky užití
ZAVOLEJTE NÁM